Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1533800
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 1533800 Microswitch Bracket
Item:
#1180762
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1533800 |
| Manufacturer Part # | 1533800 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1533800 Micro Switch Bracket, Used With Micro Switch Garland #1019600, Garland Oven Eco-e-10 Eco-e-25 Ico-e-10 Ico-e-25, Mco-gs-10arby Mco-gs-20arby
