KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1590600
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 1590600 Thermostat
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1590600 |
| Manufacturer Part # | 1590600 |
| Height | 3.2" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 12.45" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1590600 Gs Thermostat 300-650f, 1/4" Cct In/out Bulb 11 X 3/16" Cap 36", For Knob Use # 22-1395, For Knob Insert Use Gar 1314133 (650-300), Garland Pizza Oven Gpd4
