Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1757998
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 1757998 Roller Assy
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1757998 |
| Manufacturer Part # | 1757998 |
| Height | 3" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1757998 Door Roller Strike Assembly, 3-1/8" X 1-1/2" Plate 1-11/16" Ctrs Mount Holes, 3-1/4" Long, Garland Bco. Gd10 Mco

