Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1767901
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 1767901 Standoff Nylon
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1767901 |
| Manufacturer Part # | 1767901 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1767901 Control Board Nylon Spacer., Also Referred To As A "stand-off", Used On Control Board #46-1299, Garland Mco-e5 Mco-es-ed-10 Mco-g-5 Mco-gs-10arby, Mco-gs-20arby Mco-gs/gd-10 Mcoe5ldsmd Mp-es/ed-10, Mp-gs/gd-10 Sdg-1 Sdg-2
