Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Garland 1842901 Probe
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1842901 |
| Manufacturer Part # | 1842901 |
| Height | 0.1" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1842901 Temp Probe 2" Probe To Flange Bracket, 1-5/8" X 9/16" Flange 1-1/8" Ctrs Slotted Mount Holes, 8" Leads Off Back Of Flange Female Encapsolated Special, Plug., Garland Mco-gsd-10 Up To Nov 2000
