Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1856702
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 1856702 Upper Platen Weight
Item:
#1239652
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1856702 |
| Manufacturer Part # | 1856702 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 10.05" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1856702 Upper Platen Weight
