Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1857801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 1857801 Shaft Seal
Item:
#1181550
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1857801 |
| Manufacturer Part # | 1857801 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1857801 Shaft Seal, 2-1/8" Od 1" Id 1-5/8" Hole Centers, Garland Grill Mwe-9501 Mwe-9801 Mweh-9501 Mweh-9801, Mwg-9501 Mwgh-9501
