Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Garland 1859602 Button Cancel Green
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1859602 |
| Manufacturer Part # | 1859602 |
| Height | 1.15" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1859602 New Complete Cancel Button Assembly., This Part Is No Longer The Green Cancel Push Button Only., It Is Now The Light Module Push Button And The Contact, Block All Together. You Must Replace The Whole Existing, Assembly With This Part And It Is Different From What, Garland Used To Sell. Individual Parts Are No Longer, Available.

