$2.20
$2.28
Compare Price
You save
$0.08
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1859820
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 1859820 18in Jumper Wire (gas)
Item:
#1234716
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1859820 |
| Manufacturer Part # | 1859820 |
| Height | 0.95" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 1859820 18in Jumper Wire (gas)
$2.20
$2.28
You save
$0.08
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1859820 18in Jumper Wire (gas)