Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1863901
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 1863901 Cap Washer Ptfe
Item:
#1181491
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1863901 |
| Manufacturer Part # | 1863901 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1863901 Seal Cap Teflon Washer, 2-5/16" Od 1-3/16 Id 1-5/8" Hole Centers, Garland Grill Mwe-9501 Mwe-9801 Mweh-9501 Mweh-9801
