$103.38
$107.35
Compare Price
You save
$3.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1867103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 1867103 Burner Mounting Bracket Front
Item:
#1234429
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1867103 |
| Manufacturer Part # | 1867103 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 1867103 Burner Mounting Bracket Front
$103.38
$107.35
You save
$3.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1867103 Burner Mounting Bracket Front