$156.72
$162.74
Compare Price
You save
$6.02
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1908501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 1908501 Overlay Mco 410 With Lig Hts
Item:
#1236271
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1908501 |
| Manufacturer Part # | 1908501 |
| Height | 2" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 1908501 Overlay Mco 410 With Lig Hts
$156.72
$162.74
You save
$6.02
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1908501 Overlay Mco 410 With Lig Hts