Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1911601
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 1911601 Potentiometer
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1911601 |
| Manufacturer Part # | 1911601 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1911601 Potentiometer 3 Wire Leads W/ Plug, "encoder", Garland Mco-e5 Mco-es-ed-10 Mco-g-5 Mco-gs/gd-10, For 400 Series

