Free Shipping
Free Shipping
$1,117.01
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 1913201 60 In Hearth
Item:
#1669538
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1913201 |
| Manufacturer Part # | 1913201 |
| Height | 4.5" |
| Width | 19.88" |
| Depth | 35.75" |
| Weight | 319.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 1913201 60 In Hearth
$1,117.01
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1913201 60 In Hearth