$94.40
$98.02
Compare Price
You save
$3.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 1921801 Cover Light Box
Item:
#1239664
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1921801 |
| Manufacturer Part # | 1921801 |
| Height | 1.15" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 1921801 Cover Light Box
$94.40
$98.02
You save
$3.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1921801 Cover Light Box