Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1935701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 1935701 Gas Valve 1/2" 25v
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1935701 |
| Manufacturer Part # | 1935701 |
| Height | 5" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 6" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1935701 Dual Gas Solenoid Valve [ Gas Nat ] [ 1/2" Fpt ] [ Nc ], [ 25v ] [ Width 6" ] 1/4" Pilot Fitting, [ Brand Baso ] [ Mfg# G196hgh-7 ], Garland Mco-gs-10arby Mco-gs-20arby Mco-gs/gd-10, Mp-gs/gd-10

