Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1955501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 1955501 Temperature Control
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1955501 |
| Manufacturer Part # | 1955501 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1955501 Temp Control Board, 150-500 Deg F, Garland Oven Mco-e5 Mco-es-ed-10 Mco-g-5 Mco-gs/gd-10, Mp-es/ed-10 Mp-gs/gd-10

