$76.18
$79.10
Compare Price
You save
$2.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2127400 Dial Knob
Item:
#1235280
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2127400 |
| Manufacturer Part # | 2127400 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2127400 Dial Knob
$76.18
$79.10
You save
$2.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2127400 Dial Knob