Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2193495
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 2193495 Knob Burner
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2193495 |
| Manufacturer Part # | 2193495 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2193495 Black & Silver Burner Valve Knob Dial Overlay Hub Set, Screw.& Knob Retaining Ring. 2.400" Dia Hub .25" D-mount, 4 Way Markings Dot-star- And 4 Flames., Garland Range Series Sentry (st280)

