$35.47
$36.83
Compare Price
You save
$1.36
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2195700
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2195700 Large Block (bottom)
Item:
#1235285
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2195700 |
| Manufacturer Part # | 2195700 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2195700 Large Block (bottom)
$35.47
$36.83
You save
$1.36
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2195700 Large Block (bottom)