$21.60
$22.44
Compare Price
You save
$0.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2195801 Small Block (top)
Item:
#1192983
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2195801 |
| Manufacturer Part # | 2195801 |
| Height | 3" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Garland 2195801 Small Block (top)
$21.60
$22.44
You save
$0.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2195801 Small Block (top)
