Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2206401
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 2206401 Pilot Burner
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2206401 |
| Manufacturer Part # | 2206401 |
| Height | 1.63" |
| Width | 2.63" |
| Depth | 2.63" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2206401 Lp Pilot Factory # 6ch244 Tube Size 1/4" Cct, Flame Pattern 3 Way, 1/4" Cct Std Nut & Sleeve, Lp Orifice A1100 M-275 # 261556 Size .016, Nat Orifice A1101 M-259 # 261557, , Garland, Range Ir Models M100rc Rc St

