$175.84
$182.60
Compare Price
You save
$6.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2206506 Spark Ignition Pilot Nat 24in
Item:
#1234222
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2206506 |
| Manufacturer Part # | 2206506 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2206506 Spark Ignition Pilot Nat 24in
$175.84
$182.60
You save
$6.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2206506 Spark Ignition Pilot Nat 24in
