$474.05
$492.26
Compare Price
You save
$18.21
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 222139 Cast Iron Hot Top 18in
Item:
#1234224
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 222139 |
| Manufacturer Part # | 222139 |
| Height | 1" |
| Width | 16" |
| Depth | 27" |
| Weight | 70 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 222139 Cast Iron Hot Top 18in
$474.05
$492.26
You save
$18.21
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 222139 Cast Iron Hot Top 18in