$370.76
$385.00
Compare Price
You save
$14.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 222141
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 222141 Cast Iron Hot Top 12in
Item:
#1236024
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 222141 |
| Manufacturer Part # | 222141 |
| Height | 1.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 26" |
| Weight | 36.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 222141 Cast Iron Hot Top 12in
$370.76
$385.00
You save
$14.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 222141 Cast Iron Hot Top 12in