$60.52
$97.13
Compare Price
You save
$36.61
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 224003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 224003 Knob On/off "oven
Item:
#1134403
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 224003 |
| Manufacturer Part # | 224003 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 1.88" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Garland 224003 Knob On/off "oven
$60.52
$97.13
You save
$36.61
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 224003 Chrome Metal "oven" Knob 2" Dia 1/4" D-stem Flat Up, Garland Oven, Us Range Oven
