$30.78
$31.95
Compare Price
You save
$1.17
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2354400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2354400 Burner Rest H286
Item:
#1235882
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2354400 |
| Manufacturer Part # | 2354400 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2354400 Burner Rest H286
$30.78
$31.95
You save
$1.17
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2354400 Burner Rest H286