$366.49
$380.57
Compare Price
You save
$14.08
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2395099 H280/sentry Hot Top Asse Mbly
Item:
#1235787
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2395099 |
| Manufacturer Part # | 2395099 |
| Height | 8" |
| Width | 17" |
| Depth | 34" |
| Weight | 49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2395099 H280/sentry Hot Top Asse Mbly
$366.49
$380.57
You save
$14.08
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2395099 H280/sentry Hot Top Asse Mbly