Free Shipping
Free Shipping
$1,504.16
$1,561.94
Compare Price
You save
$57.78
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2485801 (OEM) Motor 115v 1/3hp 1700
Item:
#1149580
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2485801 (OEM) |
| Manufacturer Part # | 2485801 (OEM) |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2485801 (OEM) Motor 115v 1/3hp 1700
$1,504.16
$1,561.94
You save
$57.78
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2485801 (OEM) Motor 115v 1/3hp 1700

