Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 252035-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 252035-A Pilot Burner 1/4 Nat
Item:
#1182981
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 252035-A |
| Manufacturer Part # | 252035-A |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 252035-A Pilot Burner 1/4" Cct, Garland, Us Range Grill/griddle Rgt-bka-2436-1 Tb-24gg, Oven Series 836 Cuisine Performer Pf
