Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2522107
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 2522107 Knob Assy 2 3/16 D 150 500
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2522107 |
| Manufacturer Part # | 2522107 |
| Height | 2.19" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.19" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2522107 Fd T Stat Knob For Oven Black & Silver Dial [ 2-1/2" Dia, .290" D-mount Hub 4 Way Overlay [ 150-500 F], Insert Overlay Only 3049105 Retainer Clip 3043300, , Garland M100r M100rc M100s M100t M100xr M100xrc, M100xs M100xt M105xr M105xrc M42r M42rc M43-1r, M43-1rc M43-3r M43-3rc M43rc M44r M44rc M45r M45rc, M45s M45t M46r M46rc M47-45r M47-45rc M47-51r, M47-51rc M47-68r M47-68rc M47r M47rc M48-51r, M48-51rc M48-68r M48-68rc M48r M48rc M54r M54rc M5s, M5t M60r M60rc M60s M60t M60xr M60xrc Ms42-6r, Ms42-6rc Ms42-6rce Ms42-6re Ms42-6s Ms42-6t Ms42r, Ms42rc Ms42rce Ms42re Ms43r Ms43rc Ms43rce Ms43re, Ms44r Ms44rc Ms44rce Ms44re Ms54r Ms54rc Ms54rce, Ms54remst42-6r Mst42-6rc Mst42-6rce Mst42-6re Mst42r

