$34.84
$36.18
Compare Price
You save
$1.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2528900 Valve Panel M4s/t
Item:
#1227866
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2528900 |
| Manufacturer Part # | 2528900 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2528900 Valve Panel M4s/t
$34.84
$36.18
You save
$1.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2528900 Valve Panel M4s/t