$9.90
$10.28
Compare Price
You save
$0.38
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2530900
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2530900 .375inhole Plug Spaenaur #24505
Item:
#1236586
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2530900 |
| Manufacturer Part # | 2530900 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2530900 .375inhole Plug Spaenaur #24505
$9.90
$10.28
You save
$0.38
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2530900 .375inhole Plug Spaenaur #24505