$222.11
$230.63
Compare Price
You save
$8.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2552399
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2552399 Switch Cable Assy 36in S T280 R
Item:
#1237679
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2552399 |
| Manufacturer Part # | 2552399 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2552399 Switch Cable Assy 36in S T280 R
$222.11
$230.63
You save
$8.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2552399 Switch Cable Assy 36in S T280 R