$57.98
$60.21
Compare Price
You save
$2.23
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2573000 Terminal Block 3 Circuit
Item:
#1149813
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2573000 |
| Manufacturer Part # | 2573000 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2573000 Terminal Block 3 Circuit
$57.98
$60.21
You save
$2.23
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2573000 Terminal Block 3 Circuit

