$250.31
$259.92
Compare Price
You save
$9.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland -2618000 Grease Trough Stw286
Item:
#1194556
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | -2618000 |
| Manufacturer Part # | -2618000 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 26.25" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland -2618000 Grease Trough Stw286
$250.31
$259.92
You save
$9.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland -2618000 Grease Trough Stw286