$112.70
$117.02
Compare Price
You save
$4.32
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 261952-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 261952-2 Pilot Kit
Item:
#1148225
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 261952-2 |
| Manufacturer Part # | 261952-2 |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 24.3" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
Garland 261952-2 Pilot Kit
$112.70
$117.02
You save
$4.32
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 261952-2 3/16" Tee (2) 10" Pilot Tubes W/tip (1) 24" Tube W/o Tip

