$248.02
$257.54
Compare Price
You save
$9.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland -2642200 Alternate Cordset For Stw286
Item:
#1822958
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | -2642200 |
| Manufacturer Part # | -2642200 |
| Height | 2.8" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland -2642200 Alternate Cordset For Stw286
$248.02
$257.54
You save
$9.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland -2642200 Alternate Cordset For Stw286