$97.37
$101.11
Compare Price
You save
$3.74
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2673699 Grease Diverter Assembly
Item:
#1236871
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2673699 |
| Manufacturer Part # | 2673699 |
| Height | 3.5" |
| Width | 28" |
| Depth | 36" |
| Weight | 16.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2673699 Grease Diverter Assembly
$97.37
$101.11
You save
$3.74
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2673699 Grease Diverter Assembly