$15.15
$15.73
Compare Price
You save
$0.58
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2685202 Ser 680 Overlay Rh
Item:
#1236664
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2685202 |
| Manufacturer Part # | 2685202 |
| Height | 0.2" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2685202 Ser 680 Overlay Rh
$15.15
$15.73
You save
$0.58
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2685202 Ser 680 Overlay Rh