$243.32
$252.67
Compare Price
You save
$9.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 2694601 Junction Block Assembly 8 Pole
Item:
#1236668
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2694601 |
| Manufacturer Part # | 2694601 |
| Height | 2.85" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 2694601 Junction Block Assembly 8 Pole
$243.32
$252.67
You save
$9.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2694601 Junction Block Assembly 8 Pole
