Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2702299
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 2702299 Short Burner
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2702299 |
| Manufacturer Part # | 2702299 |
| Height | 1.77" |
| Width | 2.36" |
| Depth | 3.67" |
| Weight | 11.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 2702299 Front Cast Iron Burner, [ 9.25" ] Includes Air Shutter # 26-1987, 2.25" Face 6.25" Dia. Head 5-3/4" Hex., Garland/ Us Range Series S

