$38.17
$39.64
Compare Price
You save
$1.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 282624
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 282624 Burner Hanger
Item:
#1236639
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 282624 |
| Manufacturer Part # | 282624 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 282624 Burner Hanger
$38.17
$39.64
You save
$1.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 282624 Burner Hanger