$10.97
$11.39
Compare Price
You save
$0.42
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 3014312 3/16 Tube Pilot Adj. To T Part
Item:
#1237840
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 3014312 |
| Manufacturer Part # | 3014312 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 16.85" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 3014312 3/16 Tube Pilot Adj. To T Part
$10.97
$11.39
You save
$0.42
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 3014312 3/16 Tube Pilot Adj. To T Part