Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 3043100 Knob Handle
Item:
#1874470
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 3043100 |
| Manufacturer Part # | 3043100 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 3043100 Knob Handle