Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Garland 3043200 Hub
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 3043200 |
| Manufacturer Part # | 3043200 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 3043200 Hub For Knob With Set Screw., For Universal Knob W/hub Use Knob Kit # 22-1449, Garland Hotplate Gd-152hff Gd-152hstd Gd-302hstd, Gd-303hff Gd-304-hff Gd-304hstd
