Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -3043300
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland -3043300 Spring Retainer
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | -3043300 |
| Manufacturer Part # | -3043300 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.01" |
| Depth | 0.01" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland -3043300 Valve Knob Hub Spring Retainer, Garland Range Ed-15f Ed-15h Ed-15hse Ed-15sf, Ed-15thse Ed-15wp Ed-30ft Ed-30sft Ed/edu-15b, Ed/edu-15g Ed/edu-15w Ed/edu-24g Ed/edu-30b Ed/edu-36g, Ed/edu-42b Edu-15hse Edu-18f Edu-18sf, Edu-36ft Edu-36sf Gd-152hff, Gd-152hstd Gd-302hstd Gd-303hff Gd-304-hff Gd-304hstd, Stw286a

