$20.01
$20.78
Compare Price
You save
$0.77
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 3057397 Pilot Tube Assy Adj Brlr Cast
Item:
#1236878
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 3057397 |
| Manufacturer Part # | 3057397 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 9.8" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 3057397 Pilot Tube Assy Adj Brlr Cast
$20.01
$20.78
You save
$0.77
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 3057397 Pilot Tube Assy Adj Brlr Cast
