$37.08
$38.49
Compare Price
You save
$1.41
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 3073604 Griddle Leg 4in
Item:
#1236690
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 3073604 |
| Manufacturer Part # | 3073604 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 3073604 Griddle Leg 4in
$37.08
$38.49
You save
$1.41
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 3073604 Griddle Leg 4in