$119.17
$123.75
Compare Price
You save
$4.58
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 3096600 Mesh Air Filter 6.5 X 11 0.5
Item:
#1194904
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 3096600 |
| Manufacturer Part # | 3096600 |
| Height | 0.55" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 11.55" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 3096600 Mesh Air Filter 6.5 X 11 0.5
$119.17
$123.75
You save
$4.58
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 3096600 Mesh Air Filter 6.5 X 11 0.5
